Tokyo calling

3 dni, a właściwie 2 dni pozostały do mojego wyjazdu. Odczuwam już lekkie poddenerwowanie, ale o dziwo nie dopadło mnie reise feber (jeszcze?) 😉 póki co zrobiłam listę rzeczy, które powinnam zabrać… (kompletnie nie wiem jak się spakować – gdzie nie zajrzę to wpada mi w ręce coś, co moim zdaniem powinnam wziąć do Japonii).

Padają pytania czego będzie mi brakować w Japonii. Nie łatwo odpowiedzieć na takie pytanie. Z pewnością będę tęsknić za moimi przyjaciółmi, ale już wszyscy dzielnie instalują Skype’a. Najbardziej przeżywać będę rozłąkę z moją siostrą – to nie będzie proste, bo jesteśmy bardzo zżyte, ale już mi obiecała, że mnie odwiedzi (MUSI!) 🙂 jak licznik odliczający dni do wylotu wskaże datę 28 sierpnia, to później będzie odliczał dni do przyjazdu K. (półtora m-ca prawie!!!), a następnie czas do wizyty mojej siostry. W Polsce, pod opieką mamy, zostawiam również nasze dwa koty. I to również będzie ciężka rozłąka, bo jestem kociarą a do moich koteczków jestem bardzo przywiązana. Ale tu trzeba być rozsądnym. Transport kotów do Japonii jest możliwy, ale skazywanie ich na długi lot i np. kwarantannę to nie jest najlepszy pomysł. A moja mama baardzooooo lubi nasze koty, więc pozostaną pod dobrą opieką.

Przypuszczam, że brakować mi będzie „ciemnego” pieczywa i np. wyrobów z mleka koziego i owczego 🙂 ale z tym też sobie poradzę. Swoje ewentualne popisy kulinarne również będę zamieszczać.

Dziś taki króciutki wpis. Wiem, że mało tu póki co Heian i Ono no Komachi, ale to się zmieni. Na razie czas upływał mi na organizowaniu wyjazdu i mało czasu poświęciłam na research i rozwój naukowy.

♥♥♥

Na koniec chciałabym gorąco podziękować wszystkim moim przyjaciołom, z którymi udało mi się spotkać przed wyjazdem. Dzięki za wszystkie miłe słowa, dobrą energię i trzymanie kciuków. Jesteście kochani! ♥ I zakładajcie Skype’a! 🙂

♥♥♥

Reklamy

4 Komentarze

Filed under Bez nabiału i glutenu, Tokio, Życie codzienne

4 responses to “Tokyo calling

  1. Misia

    ♥♥♥ trzymaj się dzielnie i wykorzystaj ten czas na maxa!! będę tęsknić!!! całuski ♥♥♥

  2. cloudik

    Będziemy też spamować na fejsbukach i innych mailach :*

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s